Emma Watson fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Watson fan Club

Fan Sitemize HOŞGELDİNİZ!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

- SON BAŞLIĞIM -

2 posters
YazarMesaj
- Ch!qLeT -
Co-Admin
Co-Admin
- Ch!qLeT -

Kadın Mesaj Sayısı : 617
Emmadan Başka? : Miley Cyrus
Lakap : Deno
EmmaRep :
- SON BAŞLIĞIM -  Left_bar_bleue85 / 10085 / 100- SON BAŞLIĞIM -  Right_bar_bleue

Sitemiz Nasıl! : Süper!
♥.•°TaKıMıM°•.♥ * : : - SON BAŞLIĞIM -  1914cq8yc1

- SON BAŞLIĞIM -  Empty
MesajKonu: - SON BAŞLIĞIM -    - SON BAŞLIĞIM -  Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 7:57 am

Arkadaşlar yeniden selam. Taa 2009'dan falan beri kalan yazılar var. Okudugumda gülme krizi geçirdim. Ciddiyim yani. Ben de "q" yla yazmama biraz şeyettim ve kendimden iğrendim. Buna çoğu kişinin yazmayacağını ve görmeyeceğini biliyorum ama olsun. Maksat yazmak asdfgds Very Happy
Bu arada Büşra,bunları görmiyceksin ama senden özür dilerim. O kadar BOŞ MSJ ATMAA ! yazmısımki,Hilal deli mi ya beni banlamamış falan dedim. Cidden özür dilerim sizden. Neyse bu benim son başlığım olucak. Artık sık sık girmiyorum ne de olsa. Hepimiz (çoğumuz) ergen olmuşuzdur yani. 5. sınıfta bebe gibi yazdıgım seyler var. Neyse hepinizi öptüüüüm kucaaak gülücüükgaalp. Hepinize iyi seneleer. (:
http://missmileycyrus.eniyiforum.net
EmmyHll
Site Admini!
Site Admini!
EmmyHll

Kadın Mesaj Sayısı : 425
Emmadan Başka? : Eren :D
Lakap : Roycold
EmmaRep :
- SON BAŞLIĞIM -  Left_bar_bleue900 / 100900 / 100- SON BAŞLIĞIM -  Right_bar_bleue

Sitemiz Nasıl! : Süper!
♥.•°TaKıMıM°•.♥ * : : - SON BAŞLIĞIM -  1915hb7vj7

- SON BAŞLIĞIM -  Empty
MesajKonu: Geri: - SON BAŞLIĞIM -    - SON BAŞLIĞIM -  Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 4:39 pm

1 sene falan olmuştur siteye girmeyeli,, büyüdük artık yani uğraşamam artık forumla Very Happy sanada iyi tatiller cnm bu arada
https://emmawatsonfan.all-up.com

- SON BAŞLIĞIM -
1 sayfadaki 1 sayfası