Emma Watson fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Watson fan Club

Fan Sitemize HOŞGELDİNİZ!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Röportaj daha+Rupert

4 posters
YazarMesaj
emm[a]rzu
xXx CoXx Tatlı Yeni Üye xXx

Kadın Mesaj Sayısı : 13
Emmadan Başka? : Kristen Stewart
Lakap : Çilek-neden bilmiorum-
EmmaRep :
Bir Röportaj daha+Rupert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bir Röportaj daha+Rupert Right_bar_bleue

Sitemiz Nasıl! : Süper!
♥.•°TaKıMıM°•.♥ * : : Bir Röportaj daha+Rupert 1914cq8yc1

Bir Röportaj daha+Rupert Empty
MesajKonu: Bir Röportaj daha+Rupert   Bir Röportaj daha+Rupert Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 12:50 am

Her “Harry Potter” bir öncekinden daha karanlık. Bu ZY için de böyle mi olacak?

Rupert Grint:
Kesinlikle. Bu kez, Harry ejderhalar ya da diğer kötü yaratıklarla değil kendi şeytanlarıyla savaşmak zorunda. ZY kesinlikle AK’den daha karanlık olacak.

ZY’nin yönetmeni David Yates’in çalıştığınız diğer yönetmenlerden farkı neydi?

Emma Watson:
İş bizim nasıl rol yaptığımıza gelince David çok kesin ve titiz. Hep mükemmeli arıyor ve bunun için performansımız mükemmel olana dek bir sahneyi defalarca kez çekmekten korkmuyor. Bu çoğu zaman yorucu oluyor ama ben bir oyuncu olarak geliştiğimi hissediyorum.

Rupert:
AK’nin yönetmeni Mike Newell ile kıyaslandığında David gerçekten çok sakin. Her zaman soğukkanlılığını koruyor ki bu Mike için pek böyle değildi. Eğer bir şeyi tam olarak istediği gibi yapamazsak ya da sözlerimizden birini yanlış söylersek, sesini yükseltir, hatta bazen bırakmamızı söylerdi. Onu bazen biraz korkutucu bulduğumu itiraf etmeliyim [kahkahalar]. David çok daha sabırlı ve sakin.

Artık birbirinizi tanıyalı 6 yıldan fazla oluyor. Hâlâ birbirinize katlanabiliyor musunuz?

Emma:
[kahkahalar] Bazen zor dayandığımı itiraf etmeliyim! Hayır, tabi ki şaka yapıyorum… Bizim arkadaşlığımız sahte değil ve bugün Rupert’ı ve Danile’i [Radcliffe] bir nevi kardeşim gibi görüyorum. 6 yıl boyunca birbirimizi neredeyse her gün gördük ve birbirimizi çok iyi tanıdık. Rupert ve Daniel’ın hayatımda büyük bir yeri var. Sette zor anlarımızda hep birbirimizin yanındaydık ve ayrıca birlikte birçok harika şey paylaştık.

Rupert:
Ben de Emma’yı ailemden biri gibi görüyorum. Birçok insan çekimler olmadığı zaman pek görüşmediğimizi duyunca şaşırıyor. Ama diğer zamanlarda birbirimizi neredeyse her gün, gün boyunca gördüğümüzü anlamalısınız. Eğer 7 gün 24 saat bir arada olsaydık birbirimize daha fazla katlanamazdık! [kahkahalar]

Beşinci Harry Potter filminin çekimlerini yeni bitirdiniz. Gelecek iki filmde de rol almak istiyor musunuz?

Rupert:
Evet, kesinlikle. Macerayı şimdi bırakmak utanç verici olur. Ayrıca Ron rolünde başkasını görmeye dayanabileceğimi sanmıyorum. Üzücü olurdu.

Emma:
Ben daha karar vermedim. Gelecek iki filmde Hermione rolünü oynamak konusunda hâlâ emin değilim. Her film yılda arkadaşlarımızı zar zor gördüğümüz on ay sürüyor. Bu gerçekten çok yorucu. Ve eğitimimi de düşünüyorum. Üniversiteye gitmek istiyorum… Bu yüzden hâlâ düşünüyorum.

Rupert:
Bir şeyi bu kadar iyi yapıyorken bırakmak çok saçma. Dürüst olmak gerekirse, senden başkasının karşısında oynamak gerçekten tuhaf olurdu. Dördüncü filmi çektiğimizde de aynı şeyi söylemiştin, bence sen HP filmleri yapmaya devam edeceksin…

Emma:
Haklı olabilirsin.[kahkahalar]

Emma, bu senin oyuncu olarak kalma konusunda kararsız olduğun anlamına mı geliyor?

Emma:
Gerçekten bilmiyorum. Daniel ve Rupert söz konusu gelecekleri olduğunda çok eminler, oyuncu olmak istediklerini biliyorlar, ama ben bilmiyorum. HP’ dan önce oyunculuk konusunda hiç deneyimim yoktu, hiç seçmelere katılmamıştım. Sinema bana şans eseri geldi! Ben de, Rupert gibi, farklı filmlerde oynamak ve hatta karşımda gerçek seyircilerin olması için tiyatro oyununda rol almak isterim. Kendime HP’dan sonra ne yapmak istediğimi bilmek için zaman veriyorum. Acelesi yok…

Sokakta tanınmaktan ya da prömiyerlere giderken şık kıyafetler giymekten hoşlanıyor musunuz?

Rupert:
Bu işin şaşaalı kısmı beni cezp etmiyor. Prömiyerlerde ve partilerde genelde rahatsız hissediyorum. Sokakta tanınma kısmına gelirsek, 6 yıldır devam etmesine rağmen ben buna hâlâ alışamadım. Dünyanın her yanında tanınma fikri hâlâ çılgınca geliyor.

Emma:
Ben de aynı şekilde hissediyorum. İnsanlar sokakta benimle konuştuğunda hâlâ tedirgin oluyorum, ben çok utangacımdır. Ama prömiyerlere gelirsek, Rupert’ın aksine, bayılıyorum! Büyük ihtimalle kız olduğum için! Kameralar önünde güzel olmak için giyinmek çok hoş.

Şöhretin size getirdiği en iyi şey ne?

Emma:
Dünyanın her yerine seyahat edebilmek, ayrıca birinci sınıfta! [kahkahalar] Eğer HP’da rol almasaydım Çin’e, Japonya’ya ya da New York’a asla gidemezdim… Bu gerçekten harika.

Rupert:
Bize bir sürü bedava şey veriyorlar, hatta mağazalarda indirim yapıyorlar. Bu oldukça hoş! [kahkahalar] Kız ya da erkek arkadaş bulmayı kolaylaştırıyor mu?

Emma: Hayır, kesinlikle! Genellikle erkekler ulaşılmaz olduğumu ve onları küçük göreceğimi düşündükleri için benimle konuşmaya bile cesaret edemiyorlar. Bu hiç benim tarzım değil. Bir erkek arkadaşım yok ama umudumu koruyorum. Ben hâlâ Yakışıklı Prensimi bekliyorum.

Rupert:
Bu doğru, birçok kız peşimden koşuyor ama sadece HP’da rol aldığım için, bundan hoşlanmıyorum. Ben kim olduğumu bilmeyen birine aşık olmayı tercih ederim.

Rupert bize ZY’dan önce çektiğin “Driving Lessons” filminden bahseder misin?

Rupert:
Senaryoyu AK’ni çekerken aldım ve anında sevdim. Uzun zamandır HP’dan farklı, özel efektler olmayan, bir filmde oynamak istiyordum. Bu kadar küçük bir ekiple, özel efektler için gereken mavi ekran olmadan çalışmak biraz tedirgin ediciydi. Ama çok eğlendim, ve tekrar yapmayı umuyorum.

Bu filmde sizin de ilk aşk sahneniz var.

Rupert:
Evet ve açıkça oldukça korkutucuydu. Ama bu sahneyi büyük ekranda bütün ailemle beraber izlemek zorunda kalmak kadar değil. Gerçekten çok utandım! [kahkahalar]

J.K.Rowling son kitapta bazı karakterlerin öleceğini açıkladı. Sizce Ron ya da Hermione bunlardan biri olacak mı?

Rupert:
Gerçekten bilmiyorum! Ama eğer Ron ölürse, bu beni pek de etkilemez çünkü son kitap olacak! [kahkahalar] Ama daha önce ölseydi bu beni üzerdi çünkü sonuna kadar bu maceranın bir parçası olmak istiyorum!

Emma:
Her şey mümkün. Ron ya da Hermione son kitapta ölecekler mi bilmiyorum, ama öpüşmeleri bana çok muhtemel görünüyor. Bu bir gün olacak, olmak zorunda!
unal_emma
xXx CoXx Tatlı Zeki Üye xXx
xXx CoXx Tatlı Zeki  Üye xXx
unal_emma

Erkek Mesaj Sayısı : 85
Emmadan Başka? : Olamaz
Lakap : Cesur Yürek
EmmaRep :
Bir Röportaj daha+Rupert Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Bir Röportaj daha+Rupert Right_bar_bleue

Sitemiz Nasıl! : Güzel

MesajKonu: Geri: Bir Röportaj daha+Rupert   Bir Röportaj daha+Rupert Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 11:34 am

Teşekkürler,bu röportajı başka bir yerde okumuştum Smile
emm[a]rzu

EmmaRep :

MesajKonu: Geri: Bir Röportaj daha+Rupert   Bir Röportaj daha+Rupert Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 1:31 pm

hadi yaa Sad

ö.değil canım ben sitede görmemedim onun için..
- Ch!qLeT -
Co-Admin
Co-Admin
- Ch!qLeT -

Kadın Mesaj Sayısı : 617
Emmadan Başka? : Miley Cyrus
Lakap : Deno
EmmaRep :
Bir Röportaj daha+Rupert Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Bir Röportaj daha+Rupert Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bir Röportaj daha+Rupert   Bir Röportaj daha+Rupert Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 3:46 pm

Sağ ol canım emeğine sağlık
http://missmileycyrus.eniyiforum.net
EmmaWatson
xXx CoXx Tatlı Uçan Üye xXx
xXx CoXx Tatlı Uçan Üye xXx
EmmaWatson

Erkek Mesaj Sayısı : 179
Emmadan Başka? : Beren Saat Emma Kadar Olmasada
Lakap : Brk
EmmaRep :

♥.•°TaKıMıM°•.♥ * : : Bir Röportaj daha+Rupert 1918ao2yv1

MesajKonu: Geri: Bir Röportaj daha+Rupert   Bir Röportaj daha+Rupert Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 6:43 am

İnşallah Emma Ölüm Yadigarlarındada oynar
https://emmawatsonfan.all-up.com
emm[a]rzu

EmmaRep :

MesajKonu: Geri: Bir Röportaj daha+Rupert   Bir Röportaj daha+Rupert Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 8:21 pm

Oynar oynar Very Happy
ö.değil Smile
- Ch!qLeT -
Co-Admin
Co-Admin
- Ch!qLeT -

Kadın Mesaj Sayısı : 617
Emmadan Başka? : Miley Cyrus
Lakap : Deno
EmmaRep :
Bir Röportaj daha+Rupert Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Bir Röportaj daha+Rupert Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bir Röportaj daha+Rupert   Bir Röportaj daha+Rupert Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 9:30 pm

inş oynar
http://missmileycyrus.eniyiforum.net

Bir Röportaj daha+Rupert
1 sayfadaki 1 sayfası